Prohledat tento blog

sobota 31. července 2010

Phytovet horse dermaphyt support - Bylinný přípravek pro lesklou srst a zdravou kůžiPhytovet horse dermaphyt support je směs léčivých rostlin sloužící k udržení lesklé srsti a zdravé kůže. Podporuje látkovou výměnu v organismu a zvyšuje odolnost kůže proti vnějším vlivům, jako je chlad, vlhko a zima. Působí antiparazitálně a odpuzuje hmyz.

Výhody:

- Phytovet horse dermaphyt support je vhodný při všech kožních potížích jakými jsou například ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy a různé alergie.

- Má krvečistný a protizánětlivý účinek.

- Posiluje imunitní systém organismu.

- Efektivně zlepšuje proces výměny srsti.

- Nemá vedlejší účinky

Užívání této bylinné směsi je vhodné jak při akutních problémech, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání.

Phytovet horse dermaphyt support si můžete objednat zde - Phytovet horse dermaphyt support 1 kg

Proč?

- zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům
- podporuje látkovou výměnu
- zlepšuje proces výměny srsti
- posiluje imunitní systém

O produktech značky Phytovet

Produkty značky Phytovet jsou čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Jsou vyráběny pouze z vysoce kvalitních surovin používaných při výrobě humánních přípravků a jsou určeny k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání.

Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty.

Při sestavování směsí řady Phytovet byl kladen důraz především na účinnost a bezpečnost jednotlivých přípravků. Použité bylinné složky jsou již řadu let známy a využívány ve veterinární fytoterapii a péči o zvířata. Velká pozornost byla dále věnována struktuře směsí, které jsou jemně mleté a tudíž snadno poživatelné v kombinaci se základním krmivem.

Produkty jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv)

Více informací o tmto bylinném přípravku pro koně naleznete zde:

Phytovet horse dermaphyt support

Související články:

Kloubní výživa pro koně

Bylinná směs na kašel a na dýchací cesty koní - Leros Pulmoran Horse

Žádné komentáře:

Okomentovat